Biz Kimiz

TD EĞİTİM

“TD Eğitim” 15 yılı aşkın süredir kalite, iş sağlığı ve güvenliği, çevre ve kurumsal sürdürülebilirlik alanlarında Türkiye’nin birçok ilinde her ölçekten firmaya profesyonel çözümlerle katkı sağlamış; kalite bilincinin oluşturulması, sistemli ve verimli çalışma ortamlarının yaygınlaştırılması, doğru zamanda nitelikli hizmetin sunulabilmesi ve alınabilmesi adına çalışmalar yürütmeye devam eden “Taksim Danışmanlık” markasının eğitim hizmetlerini sürdüren kuruluşudur.

 

Profesyonel eğitim kadrosu ile her ölçekte firmanın ihtiyaç duyacağı eğitim hizmetini sağlayabilen TD Eğitim’in 100’ün üzerinde eğitim programı bulunmaktadır. Sektöründe öncü firmalarla yaptığı iş ortaklıkları ile eğitim programlarının yetkinliğini defalarca kez ortaya koymuş olan TD Eğitim, Kurumsal Sürdürülebilirlik, Kalite, Çevre, Yönetici Yetiştirme Programları, Kurumsal Gelişim ve Teknik eğitimleri sunmaktadır.

 

TD Eğitim, yetkin ve tecrübeli eğitmenleri, sürekli gelişime açık organizasyon yapısı ve çağdaş eğitim programları ile iş ortaklarına doğru, zamanında ve yarar sağlama gayesini daima göz önünde bulundurarak ihtiyaçları bağlamında özel programlar tasarlamaktadır. “Kalite Her Zaman Kazanır” bilinciyle, danışmanlık sektöründe yıllardır sunduğu hizmetin paralelini eğitim planlamalarında da prensip olarak edinmiştir. İş ortaklarına, ülkesine ve tüm dünyaya, sunduğu hizmetlerle sürdürülebilir katkılar sağlamak en önemli odağıdır.

VİZYONUMUZ

Kurumsal Sürdürülebilirlik ve Kalite alanında global çapta hizmet sağlayan Türkiye’nin en iyi eğitim firması olmak.

MİSYONUMUZ

İş ortağına, ülkesine ve tüm dünyaya katkı sağlayacak kurumsal çalışmaların yapılması için yetkin eğitimler düzenlemek.

Firmalarına verdiği eğitimler ile sürdürülebilir katkılar sağlamak.

Tüm paydaşlarına, çevreye ve canlı yaşamına duyarlı ve güvenilir bir firma olmak.

NEDEN TD EĞİTİM? 

  • Memnuniyetiniz TD Eğitim’de ilk hizmet kriteridir:

Dinlemek, ihtiyacı anlamak, çözüm sunmak ve gelişimi desteklemek için her adımda TD Eğitim ekibi yanınızdadır.

  • Seçkin eğitim içerikler sunulması:

Alanında uzman eğitmen kadrosu ile ihtiyacınıza en uygun, güvenilir ve kaliteli eğitim içerikler sunulmaktadır.

  • Eğitim ve eğitmen çeşitliliği ile tam kapsamlı hizmet:

Özel sektöre veya kamuya yönelik zengin içeriklerimizle beklentinin de ötesine geçen ayrıcalıklı bir hizmet sağlanmakta ve firmanın eğitim ihtiyacı tam kapsamlı olarak karşılanabilmektedir.

  • TD Eğitim Ekibi daima özenle hizmetinizde:

Tecrübeli müşteri temsilcisi ekibi daima görev başında firma ihtiyaçlarının belirlenmesi için hizmet sağlamaktadır.

  • Güvenilir iş ortaklığı:

 2007 senesinden beri başarı çizgisini sürekli yükselten TD Eğitim, ISO 500 listesindeki firmalar da dahil olmak üzere 4000’in üzerinde markaya sunduğu çözümlerle sektörünün en iyileri arasında yer almıştır.